top of page

Wiktor Orzechowski

E9AF0E60-2A50-4130-A9AF-DEDDC488D999_1_201_a.jpeg

Psycholog | Coach Kognitywny | Terapeuta Edukator Psychologii Doświadczeń Subiektywnych | Terapeuta rodziny | Trener w biznesie | Mentor Kognitywny | Prezes Fundacji "LIFE and DANCE"

Od ponad 12 lat profesjonalnie zajmuję się pomaganiem innym. Obecnie pracuję jako psycholog, terapeuta rodziny, trener i coach kognitywny. Od początku 2020 roku jestem także współzałożycielem i prezesem Fundacji "LIFE and DANCE". W wolnych chwilach, zajmuję się produkcją podcastu internetowego TACIENAUCHO.COM

Karierę psychologa jako absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy rozpocząłem w 2008r. pracą w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Kwidzynie i od tego czasu nieprzerwanie doskonalę umiejętności i poszerzam wiedzę.

Obecnie (r. 2021) jestem w trakcie kształcenia kompetencji terapeuty w ramach kursu Psychologia Doświadczeń Subiektywnych realizowanego przez Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Jednocześnie ukończyłem serię kursów zawodowych, które prowadzą Maciej Bennewicz oraz Anna Jera. Uzyskałem tym samym tytuły: Certyfikowany Coach Kognitywny oraz Certyfikowany Mentor Kognitywny I st.

W 2020r ukończyłem Studium Terapii Rodzin realizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii. Szlify trenerskie zdobywałem w 2017r. dzięki Szkoleniu Mistrzów Treningu w Krakowskiej Grupie MENTOR prowadzonej przez dr. Krzysztofa Brocławika, Ninę Dragosz i Marcina Sebastiana Rogowskiego. Wcześniej, w 2015r., pogłębiałem kompetencje w pracy z hipnozą w kursie "Transformations", którego autorami są Richard Bandler i Paul  McKenna. Jeszcze wcześniej, w latach 2010-2011, uczestniczyłem
w serii kursów programowania neurolingwistycznego (NLP); hipnozy konwersacyjnej; sprzedaży; zarządzania sytuacyjnego - zdobywając m.in. tytuł "Master Practitioner of Neuro Linguistic Programming" w Instytucie Neurointeligencji.


Koncentruję się na warsztatach dla rodziców. Szczególną uwagę poświęcam pracy nad relacjami ojców z dziećmi. Bardzo cenię sobie relacje z młodzieżą. W szkole tańca "Loud Street Dance", którą z niemałymi sukcesami scenicznymi prowadzi moja żona Aleksandra, codziennie spotykam młode osoby, dzięki którym ciągle uczę się mocy kreatywności i pozytywnej energii. To właśnie podtrzymuje moją wiarę, że zawsze warto inwestować w ich młode umysły. Do nich należy przyszłość!

Osobiście i zawodowo stawiam na: empatię, siłę odpowiedzialności i skuteczności, oraz humor, charyzmę i pasję.

Regularnie uczestniczę w superwizji. 

O WIKTORZE: O nas
bottom of page