top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraWiktor Orzechowski

Witajcie Świecie!

Zaktualizowano: 21 kwi 2020

Jest mi niezwykle miło zaprezentować Wam nową stronę www.wiktororzechowski.pl, oraz zapowiedzieć projekt PsychoTata.com do którego przymierzam się już od pewnego czasu.

Tzw. "kwarantanna narodowa" przyspieszyła moje działania.. właściwie stała się impulsem do przekierowania energii i tak oto jestem w sieci:) Do tej pory bywałem na Facebooku może ze 2x w roku, a teraz proszę: strona www, strona na facebook'u, konto insta dla projektu PSYCHOtata.. co jeszcze? Tweeter? a nie.. to też już mam:) ok! Takie czasy i taka odpowiedź na rzeczywistość, która się nam teraz wydarza:)Będę nadawał podcast audio.


Strona wiktororzechowski.pl to oczywiście info i oferta usług, które realizuję. Udało mi się jednocześnie, wspominany Projekt, zmieścić w zakładce BLOG.

PsychoTata.com to w pierwszej kolejności podcast. Tutaj właśnie będę publikować audycje, zanim zorientuję się jak można zrobić to w szerszej formie.


Ten mój pierwszy wpis staje się świetną okazją do poproszenia Ciebie czytelniku, słuchaczu o feedback. Będę zobowiązany za słowa krytyki, które pomogą mi tworzyć projekt "psychotata_com" jak najlepiej:)


Pozdrawiam serdecznie!
39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ruszyliśmy z pierwszym odcinkiem Vlog'a: "Tacie na Ucho!"

#tacienaucho #psychotata #cotojestnastolatek #odc01 Z dumą przedstawiam Państwu nowe dzieło w wykonaniu młodzieży i moim:) Podcast ruszył wraz ze wsparciem Vloga, czyli nagrania Video z naszej rozmowy

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page